BLOG - NÁPADY

Peeling (scrub) používáme za účelem odstranění suché, staré kůže. Peeling může být mechanický, chemický, enzymatický, suchý, olejový, solný nebo cukrový...

Empty calories

05/05/2021

Don't eat empty calories! ...ok, and what is it? We define a calorie as a unit of energy metabolism. Metabolism is the conversion of substances in the body. One calorie is the amount of energy that raises the temperature of 1 g of water from 15°C to 16°C. In the context of food, we talk about kilocalories.

Sluníčko nás láká ven bosky i nebosky. Bosoboty (barefooty) jsou "in" a jako všechno nové (nebo znovu objevené) je tomu věnováno mnoho pozornosti a jako každá novinka někomu se líbí zatímco jiný je zatracuje.

Úvodní odstavec čtenářům sděluje hlavní téma článku. Pokud jej zobrazíte i v přehledu všech článků, pomůžete čtenářům s rozhodováním, který příspěvek je pro ně zajímavý. Nezapomeňte úvodní odstavec odlišit od zbytku textu. V následujících řádcích najdete další tipy, jak články upravovat.

BMI (Body Mass Index = index tělesné hmoty) dává do poměru váhu člověka s jeho výškou, kdy váha se vydělí výškou uvedenou v metrech na druhou.

Chci zhubnout a chci zhubnout rychle! Jenže když já tloustnu i ze vzduchu... stačí projít kolem cukrárny, abych měla 3 kila navrch. No a co, je to jedno, jsem jaká jsem. Konečně máme to v rodině, je to dědičné, to už moje maminka... Tak jen jeden kousek na ty moje nervy, fakt to nutně potřebuju.