Masáž šitá na míru

...nechte své tělo naladit


Vítejte! Poprvé ke mně na masáž? 

Objednávejte "90 minut plus"

90 minut plus? 

Ano, procedura u mě nekončí "5 minut před". Masáž začíná domluveným časem Vašeho příchodu a končí po 90ti minutách, teprve potom v klidu vstáváte z lehátka a oblékáte se. Budeme mít čas na zodpovězení dotazů a probrání odborných doporučení.

A jak to probíhá?

Bolesti, se kterými ke mně klienti přicházejí, řeším na základě mnohaletých zkušeností a znalosti anatomie, pomocí intuice a souhry mnoha masérských technik.

První setkání začíná vždy diagnostikou pohybového aparátu a probráním Vaší anamnézy. Na tomto základě vybírám konkrétní techniky, které uvede tělo zpět do rovnováhy. Někdy je třeba soustředit se na konkrétní svalový spazmus, jindy jde o celkovou jemnou proceduru, ve které nacházíme odpočinek. 

Vašemu tělu se u mě dostane odborné péče společně s odpočinkem, regenerací a nápravou. Nepoužívám pouze jednu naučenou sérii hmatů, masáž je vždy celostní a Vám šitá na míru.

Jaké techniky využívám?

Mezi mé oblíbené patří: Dornova metoda, reflexologie, baňkování, asijské tlakohnětné hmaty a protahovací techniky, postizometrická relaxace, měkké techniky, práce s horkými kameny, tejpování, zdravotní tělesná výchova, a další.

Vyzkoušejte na vlastní kůži!

TIP:   Spojte masáž a konzultaci o výživě do jednoho setkání