Tělový peeling

To nejúžasnější pro Vaše tělo ...a duši


Co to vlastně je? 

Tělový peeling je jedna z nejúžasnějších procedur, které svému tělu můžete dopřát - skutečně!

Peeling odstraňuje staré buňky, které se nacházejí v horní vrstvě kůže. Tak se zbavíme odumřelé hrubé vrstvy, aby se naše kůže mohla znovu řádně nadechnout. Kůže se prokrví a vstřebá všechny výživné a voňavé látky obsažené v kvalitním peelingu.

Teď už si jen představte, jak Vás někdo krásně od hlavy až k patě bude drbat voňavou směsí soli, bylin a éterických olejů - vhodné pro ženy i muže.   

Jak dlouho peeling trvá? 

Tato tělová procedura trvá 90 minut.  A stejně jako u mé masáže i zde platí, že nekončíme "5 minut před". Peeling začíná domluveným časem Vašeho příchodu a končí po 90ti minutách, teprve potom v klidu vstáváte z lehátka a oblékáte se.

A jak to probíhá?

1. část: Aplikace peelingu na celé tělo

2. část: Sprcha

3. část: Aplikace kokosového bio oleje

To se budu sprchovat?

Ano :) Peeling je úžasný, ale nadělá se kolem toho opravdu hodně nepořádku! 

Během Vašeho sprchování proběhne úklid lehátka i všeho kolem, abyste se vrátili již do čistého. Tuto proceduru pak zakončíme aplikací kokosového bio oleje. 

Jakou značku peelingu používám?

Peeling si tvořím vlastní. To mi zaručuje kvalitu použitých surovin, mezi které patří himálajská sůl, vysoce kvalitní esenciální oleje a samozřejmě bylinky.

Doporučení:

Před peelingem cca 1-2 hodiny nejíst těžká jídla. To platí pro jakoukoli tělovou proceduru obecně neb příliš plné břicho brání dobrému uvolnění.

Dalším doporučením je před peelingem se neholit. Základem peelingu je sůl a ta v kontaktu i s malou odřeninou může pálit. 

Vyzkoušejte na vlastní kůži! 


TIP:   Spojte tělový peeling a osobní konzultaci o výživě do jednoho setkání