Reference

Petr, 38 let, Praha 7


"Chtěl bych moc poděkovat Mgr. Beznoskové za její skvěle odvedenou práci, vřelý osobní přístup, profesionalitu a její zlaté ručičky. Mám velmi náročnou práci a díky její péči mohu ještě vůbec fungovat. Doporučuji jak úžasné masáže, které opravdu pomáhají, tak konzultace ohledně výživy, které svou jinou formou, než je obvyklý přístup, dokáží člověka přimět začít přemýšlet o tom, co vlastně konzumuje a změnit tak své špatné návyky. Díky moc a přeji mnoho spokojených zákazníků!" - Petr


Petr je šéfkuchař a s nadváhou se trápil od dětství. Využili jsme přístup ke kvalitním potravinám v kuchyni a dali jeho neskutečně hektickému pracovnímu životu tak trošku řád, který se dal reálně následovat. 

Za první 2 měsíce první desítka dole, po roce téměř 30kg. 


Jiří, 41 let, Praha 10


"Po stresu způsobeném pandemií a prací z domova se mi kvůli špatným stravovacím návykům vymkla z rukou váha. Zuzana mě učila o výživě a o tom, jak změnit návyky pomocí komplexního přístupu krok za krokem, který u mě fungoval! Naučil jsem se jíst výživná jídla, která snižovala můj hlad, a zároveň jsem objevila chutné alternativy. Její přístup je zaměřen na změnu špatných návyků, pracuje s motivací. Tento přístup lze použít i na další důležité aspekty vašeho života, které chcete přesměrovat. Nejedná se o typickou dietu, kdy vážíte jídlo, které musíte sníst, ale o uvědomění si špatných návyků a naučení se jim vyhnout pomocí užitečných nástrojů." - Jiří


S Jiřím jsme začínali na 89kg. Za 2,5 měsíce bylo dole 10kg. Přesně po roce od první konzultace, se mi znovu ozval a s radostí se chlubil, že jeho váha je nyní 73,5kg. 

Změna starých návyků za nové, které vezmete za své, jo-jo efekt neobsahují.


Gabriela, 28 let, Praha 5


"Paní Zuzanu mohu jen doporučit! Využila jsem její výživové poradenství. Pomohla mi k úspěšnému dosažení cíle, ke změně životního stylu. Její odborné rady mi byly přínosné. Doporučit paní Zuzanu mohu i ohledně masáží. 90-minutová masáž byla fantastická!" - Gabča


Víte, že cílem hubnoucích kurzů není shodit kila? Cílem je cítit se dobře. My všichni totiž chceme JEN cítit spokojenost tam někde uvnitř sebe. 

Vize kam chceme dojít, a kde tu spokojenost hledáme, se různí. U Gabči to byly šaty - konkrétní šaty v konkrétní velikosti. A ty oblékla už měsíc před poslední konzultací :)

Tučné % převedeno na kg: za necelé 4 měsíce je Gabča lehčí o 10,2kg čistého podkožního tuku. Viscerální tuk klesl na úroveň 5. A jen tak mimochodem - k už tak výborné svalové výbavě přibyla další 2,5kg svaloviny.


Miloslava, 63 let, Dobřichovice

"Nejprve jsem k paní Zuzaně začala chodit, abych vůbec mohla fungovat. Její komplexní terapeutické techniky mě dostaly do pohody. A tak jsem se rozhodla, že je čas zapracovat i na mé nadváze. Chuť, elán a dostatečná motivace by byla. Jen jsem se obávala počítání kalorií, vážení jídla atd. Ovšem nic takového nebylo potřeba. Již mám za sebou víc jak 5 měsíců nového životního stylu. Jsem sama se sebou spokojená, cítím se dobře a tělo mě odměňuje zmenšující se hmotností. Mám před sebou cestu, kterou jsem si vybrala, ze které občas uhnu, ale není již problém se zase vrátit. Jak říká Zuzka "JSEM PRÁVĚ TA, KTERÁ JIŽ ZAČALA". Dnes už mám Zuzku pouze jako mentora.
Já, která jsem začínala 2x do roka hubnout bez valného efektu, měla stresy z toho, že jsem zase sama sebe zklamala.
Nic takového již neřeším, těším se z každého dne a kráčím dál svou cestou...a jde to!"


Libuše P., 52 let, Praha 8

"Ráda bych poskytla reference na paní Zuzanu, jejichž služeb v oblasti regeneračních masáží a výživového poradenství užívám už 2 roky. Celostní přístup, ochota věci vysvětlit a poradit nad rámec očekávané služby, profesionalita, zkušenost, přizpůsobení se prahu bolestivosti. Terapie paní Zuzany zabírají, pomáhají, nicméně celý balíček je doplněn milým, lidským přístupem a ochotou."