BLOG - NÁPADY

Dornova metoda je terapeuty hojně využívána pro jemnou a účinou korekci kloubů, ať už se jedná o například nápravu rotace obratlů nebo délky dolních končetin. Konkrétně na dolní končetině lze měřit různé délky - anatomickou, funkční a délku končetiny při asymetrii pánve.

"Tak vstáváme!" kouknete na hodiny a ono je za pět minut celá. "Šup, šup, nejste jediná, koho mám dnes na lehátku. Jednou jsem jich zvládl i 15 za den." a jste pakováni, protože za dveřmi už přešlapuje další klient. Uf... nechtěla bych být ta poslední v řadě. Jaká kvalita musí stát za takovou kvantitou?

Když člověk brousí po internetu, nenajde snad jedinou potravinu, na které by se všichni shodli. Typickým představitelem měnících se názorů odborné i laické veřejnosti je vajíčko. Dříve démonizované dnes některými vyzdvihované jako superpotravina. Mezitím chudák vajíčko svůj obsah cholesterolu nijak nezměnilo.

A je to tu po třetí - lockdown. Venku je pošmourno a tak svěsíme ramena. Před chladem se schoulíme s rukama v kapsách. V tváři vážné výrazy, možná i smutek nebo úzkost či únavu z toho všeho, co se kolem děje.