Jak na zdravé hubnutí - online kurz

...aneb spokojenost za 6 týdnů


Výživa a osobnostní techniky

Že to zní zvláštně? Chceme-li změnit cokoli v našem životě na trvalo, je třeba zjistit, co nás neustále vrací na začátek. A v tom nám pomohou speciální techniky.

Výsledky

Nechcete stále dokola kupovat ryby - zde máte příležitost naučit se rybařit. Cílem není dokonalost, ale zlepšení a pokrok. Tedy přesně to, co Vás udrží v novém životním směru.

Počítání

Nečekejte ani počítání kalorií ani vážení každého talíře. Výživa je primárně o kvalitě potravin, a to bude naším stavebním kamenem.

Krátká videa

Aneb přizpůsobeno dnešní době. Krátká videa vystihnou podstatu daného tématu. Informace jsou jasné a bez zbytečného balastu.

Krok za krokem

Chcete zhubnout 5kg nebo 25kg? Vždy je třeba začít tím prvním. Malé každodenní kroky znamenají mnohem víc než jeden skok za měsíc.

Dárek

Poděkování, že na Vaší nové cestě mohu být Vaší průvodkyní, se zhmotnilo v malý dárek - ke každému online kurzu 60 minut konzultace ZDARMA.


INFO:

  • začínáme vždy 1. pondělí v měsíci
  • délka trvání je 6 týdnů, celkem 20 lekcí
  • většina lekcí je do 10 minut
  • na konci každé lekce je resumé
  • pravidelné e-maily vždy s odborným videem do Vašeho e-mailu

  • nepočítají se kalorie, počítá se kvalita
  • pracujeme se skupinami a kvalitou potravin, nikoli s jejich gramáží
  • ZDARMA ke každému kurzu 60 minut osobní konzultace - platí přesně po dobu Vašeho kurzu, tj. 6 týdnů 

Není na co čekat:

Na Vaší životní cestě se právě chystáte přehodit výhybku. Nová cesta bude ze začátku úzká a trnitá, ale chce to jen čas, abyste ji pořádně vyšlápli a vytvořili z ní širokou a pohodlnou dálnici. Na té nové dálnici poznáte nové občerstvovací zastávky, nové styly jízdy a hlavně ta destinace, do které budete nově mířit se Vám určitě bude líbit víc, než kam míříte nyní. 

Zapněte pásy, jdeme na to :)

CENA 3 900 Kč


A komu kurz už pomohl? 

Adéla, 31 let, Praha 6

Obrázek = 1 000 slov


Jiří, 41 let, Praha 10

Nebudu se dlouho rozepisovat. Za Zuzanou jsem přišel, protože COVID a kila nahoře. Po kurzu je to prostě dole, celá rodina jsme změnili jídelníček, postupně a přirozeně.

Co na to říct? Dává to smysl a funguje to :)

Miloslava, 63 let, Dobříš

Celý život jsem se trápila s dietami. Už mě to ale nebavilo. K Zuzaně už dlouho chodím na masáže (mimochodem doporučuji!) a online kurz hubnutí jsem si dala vlastně tak bokem. Videa jsou krátká, jasná a jednoduchá. Zuzana je plná energie, která na Vás z té obrazovky jen prýští. Opravdu neprodává zázračné tabletky, jak říká, ale to co učí dává smysl a hlavně to skutečně jde zařadit do života normálního člověka - dlouhodobě! Na konci kurzu je vám jasné, co máte mít na talíři a proč. Cítíte se odlehčeně a všude vám říkají jak moc vám to sluší :) no nechtějte to!