Skutečné reference Skutečných klientů

Mgr. Zuzana Beznosková na Firmy.cz

"Nejprve jsem k paní Mgr. Zuzaně začala chodit, abych vůbec mohla fungovat. Její komplexní terapeutické techniky mě dostaly do pohody.
A tak jsem se rozhodla, že je čas zapracovat i na mé nadváze. Chuť, elán a dostatečná motivace by byla. Jen jsem se obávala počítání kalorií, vážení jídla atd. Ovšem nic takového nebylo potřeba. Již mám za sebou víc jak 5 měsíců nového životního stylu. Jsem sama se sebou spokojená, cítím se dobře a tělo mě odměňuje zmenšující se hmotností. Mám před sebou cestu, kterou jsem si vybrala, ze které občas uhnu, ale není již problém se zase vrátit. Jak říká Zuzka "JSEM PRÁVĚ TA, KTERÁ JIŽ ZAČALA". 
Dnes už mám Zuzku pouze jako mentora. 
Já, která jsem začínala 2x do roka hubnout bez valného efektu, měla stresy z toho, že jsem zase sama sebe zklamala.
Nic takového již neřeším, těším se z každého dne a kráčím dál svou cestou...a jde mi to!"

M. Markusová, Dobříš

"Chtěl bych moc poděkovat Mgr. Beznoskové za její skvěle odvedenou práci, vřelý osobní přístup, profesionalitu a její zlaté ručičky. 
Mám velmi náročnou práci a díky její péči mohu ještě vůbec fungovat. Doporučuji jak úžasné masáže, které opravdu pomáhají,
tak konzultace ohledně výživy, které svou jinou formou, než je obvyklý přístup, dokáží člověka přimět začít přemýšlet o tom,
co vlastně konzumuje a změnit tak své špatné návyky. 
Díky moc a přeji mnoho spokojených zákazníků!"

Petr M., Praha 6

"Ráda bych poskytla reference na paní Zuzanu, jejichž služeb v oblasti regeneračních masáží a výživového poradenství užívám už 2 roky. Celostní přístup, ochota věci vysvětlit a poradit nad rámec očekávané služby, profesionalita, zkušenost, přizpůsobení se prahu bolestivosti. Terapie paní Zuzany zabírají, pomáhají, nicméně celý balíček je doplněn milým, lidským přístupem a ochotou."

Libuše P., Praha 8

"Mám potíže s pohybovým ústrojím. Obvodní lékař mě poslal na masáže jak na polikliniku tak do renomovaného rehabilitačního střediska
- z
15ti minutové "masáže" byl výsledek nulový. 
U paní Mgr. Beznoskové jsem teprve zjistil, jak má masáž vypadat. 
Po první masáži jsem už cítil uvolnění a další návštěvy to potvrdily, moje potíže pomalu ustupovaly. 
Návštěvu doporučuji každému, kdo má potíže s pohybovým ústrojím."

Ivan Smolík, Praha 8

"For anyone to whom it may concern! After visiting regularly the massage sessions performed by Ms Zuzana Beznoskova, the miracle has started to happen! Not only my body started to benefit from her professional performance, but my soul has also begun to recharge the vitality and the feeling of easiness I have slowly started to loose, thanks to my growing age and intensive work addiction. 
I dearly recommend you to visit the place and find it for yourself!!"

M.A. Snežana Lužiač, Praha 3

"Zuzanka je úžasná a milá. Zbožňuji její šikovné ručičky. Všem vřele doporučuji!"

Helena M., Praha 6

"Vysoká profesionalita, empatie, střídání metod a technik. Každá návštěva je jiná! Dlouho jsem hledala něco podobného. 
Balzám pro tělo i duši. Doporučuji!"

Miroslava M., Dobřichovice

"Susana has a beautiful gift in her handsfor me her sessions is my gateway into balance and wellbeing in this fast paced life we are living in. Highly recommended for all ages! So she's the best in town for real regeneration session with her endless pure positive energy. 
She speaks Czech, English and Spanish!"

Yazan Qandah, Hostavice

"Hledáte-li terapeutku, která bude mít opravdový zájem pomoci Vašemu bolavému pohybovému aparátu, hledáte-li profesionalitu
a zároveň i empatii - jste na správném místě.  Vřele doporučuji!"

M. Součková, Ml. Boleslav

"K paní magistře chodím rok. Návštěva je pro mě vždycky svátek. Krásné prostředí, vůně masážních olejů a hlavně péče paní magistry jsou oázou klidu a pohody. Mám velké problémy se zády. Paní magistra vždy hned pozná, co moje tělo potřebuje. Po hodině odcházím uvolněná, napravená a relaxovanáJsou to moje "malé lázně " v PrazeMohu všem doporučit!"

K. Roubíčková, Praha 5

"Příjemné prostředí, profesionální přístup. Paní Zuzanka je člověk na správném místě. Díky jejím zkušenostem umí různými technikami pomoci od mnoha problémů. Moc ráda se vracím a každá návštěva je pro mě potěšením a velkým relaxem na "dobití baterek"."

B. Pavlíková, Pitkovice

"Kvůli bolestem zad docházím k Mgr. Beznoskové na masáže a zdravotní cvičení již téměř rok.
Díky odborné péči majitelky mé chronické problémy a bolesti zad výrazně zeslábly
Velmi také navíc oceňuji osobní přístup a přátelskou atmosféru, díky čemuž se zde necítím jako "jeden z mnoha". 
S klidným svědomím doporučuji."

Radek K., Praha 9

"Regenerační masáž, kterou jsem si u Mgr. Beznoskové dopřála, byla nejen velmi příjemná, ale i zaměřená na problematické partie a zázračně odstranila všechny bloky a bolístky. Cítila jsem se jak znovu narozená, doporučuji všem, co chtějí udělat něco pro své tělo a zároveň si odpočinout."

N. Habrichová, Praha 5

"Během rehabilitací hrazených pojišťovnou a zaměřených na bolesti související s ploténkami (které neměly viditelný účinek), 
jsem dostal kontakt na terapeutku Mgr. Beznoskovou, jejíž služby jsem začal od konce roku 2019 využívat. Dlouhodobý účinek jejích regeneračních technik a masáží spojených s doporučením cviků pro domácí rehabilitaci přispěl výrazně ke zlepšení mého zdravotního stavu. Proto jsem zůstal jejím klientem i po přechodu na nynější pracoviště. Zkušenou a velmi příjemnou terapeutku Mgr. Beznoskovou vřele doporučuji každému. Zvláště bych doporučoval rovnou využít nabídku 90min terapií. 
Velmi výhodný je i systém objednávání pomocí internetu. "

Zdeněk K., Praha 8

"Zuzanu jsem objevil úplnou náhodou už více než před rokem. A od té doby jsem jejím pravidelným klientem. Nesáhne na Vás dříve, než zjistí, v jakém stavu se Vaše tělo nachází. A pak perfektně volí způsob terapie, který Vám nejvíc prospěje. Vždycky odcházím absolutně spokojenať už mé tělo potřebovalo jen lehkou relaxační masáž nebo např. baňkování. Už teď se těším na další seanci. Zuzku rozhodně můžu vřele doporučit."

Luboš R., Hostavice

"Navštěvuji masáže u Mgr. Beznoskové již delší dobu a problémy, se kterými jsem přišel jsou pryč. Velice profesionální přístup. 
Mohu jen doporučit!"

Daniel H., Praha 3