Skutečné reference   Skutečných klientů

Mgr. Zuzana Beznosková na Firmy.cz

S masáží od paní Beznoskové jsem byl nadmíru spokojený. Po příchodu do její ordinace mi nabídla nápoj a chvíli jsme si povídali. O mém zdravotním stavu, o případných potížích se zády i dalších věcech. Už během tohoto rozhovoru jsem měl možnost se trochu zklidnit a uvolnit, což bylo fajn...
Samotná masáž se pak skládala z několika různých technik a byla cílená přesně na ta místa a ty problémy, které mě trápily. Závěrečné protažení ve stylu thajských masáží efekt masáže ještě umocnilo.
Odcházel jsem příjemně fyzicky i psychicky uvolněný a zklidněný. Paráda.

Z. Karbusický, Praha 5 

"U Zuzky som mala možnosť užiť si celotelový peeling. Procedúra sa začína výberom peelingu, ktorý si Zuzka pripravuje sama. Všetky 3 varianty voňali úžasne! Na vyhrievanom masážnom lehátku som si v príjemnej atmosfére vychutnala absolútnu relaxáciu. Bola som prekvapená, ako peeling premasíroval a prehrial aj hlboké svalové skupiny. Bonusom bola hladká a voňavá pokožka celého tela. Efekt bol najviac citeľný nasledujúci deň, vyrovnal sa hĺbkovej masáži.
Zuzka je veľmi srdečná, úprimná a komunikatívna, v jej spoločnosti som sa cítila príjemne. Rada sa opäť zastavím!"

Adéla D., Praha 3

Paní Zuzanu mohu jen doporučit! Využila jsem její výživové poradenství. Pomohla mi k úspěšnému dosažení cíle, ke změně životního stylu. Její odborné rady mi byly přínosné. Doporučit paní Zuzanu mohu i ohledně masáží. 90minutová masáž byla fantastická!

G. Skřivánková, Praha 5

Je snadné užít si 90 minut v naprosté blaženosti. Navíc v příjemném prostředí s milou a znalou paní majitelkou. Pomohla mi tolik, že ani po měsíci necítím bolest zad. Ještě jednou moc děkuji, Zuzko.

V.Černá, Praha 5

Jakmile se otevřou dveře, přivítá vás Zuzka s milým a velmi nakažlivým úsměvem a vy víte, že budete v dobrých rukách.. O Zuzce jsem se dozvěděla od své kamarádky, která mi ji doporučila, protože mě už nějakou dobu bolela bedra. Při první návštěvě se mnou Zuzka probrala mou anamnézu od A po Z, pozorně si prohlížela můj postoj a pak se pustila do práce. Masáž byla cílená na můj problém a i když nebyla úplně lehká, odcházela jsem příjemně uvolněná a s pocitem, že sem se určitě vrátím. Po Zuzčině péči bolest v bedrech neznám a vracím se k ní, abych jí úspěšně předcházela. Zuzka dělá i úžasný peeling, zatím jsem vyzkoušela jen peeling rukou, ale už teď se chystám na peeling celého těla. Je skvělé vědět, že odsud vždy budete odcházet odpočatí, zrelaxovaní a plní energie. Zuzko, díky!

Michaela O., Praha

Zuzka je profesionálka každým coulem. Je to chytrá, velmi milá vnímavá bytost, působící křehce, ale sílu má jak Herkules :) Důležitá informace ale je, že masáž v jejím podání je mistrovský dílo. Rozhodně doporučuju každýmu, aby zakusil tento způsob péče o vlastní tělo v jejím podání. Zůzo děkuju, těším se na příště.

J.Černý, Stodůlky

"Nejprve jsem k paní Mgr. Zuzaně začala chodit, abych vůbec mohla fungovat. Její komplexní terapeutické techniky mě dostaly do pohody.
A tak jsem se rozhodla, že je čas zapracovat i na mé nadváze. Chuť, elán a dostatečná motivace by byla. Jen jsem se obávala počítání kalorií, vážení jídla atd. Ovšem nic takového nebylo potřeba. Již mám za sebou víc jak 5 měsíců nového životního stylu. Jsem sama se sebou spokojená, cítím se dobře a tělo mě odměňuje zmenšující se hmotností. Mám před sebou cestu, kterou jsem si vybrala, ze které občas uhnu, ale není již problém se zase vrátit. Jak říká Zuzka "JSEM PRÁVĚ TA, KTERÁ JIŽ ZAČALA". 
Dnes už mám Zuzku pouze jako mentora. 
Já, která jsem začínala 2x do roka hubnout bez valného efektu, měla stresy z toho, že jsem zase sama sebe zklamala.
Nic takového již neřeším, těším se z každého dne a kráčím dál svou cestou...a jde mi to!"

M. Markusová, Dobříš

"Chtěl bych moc poděkovat Mgr. Beznoskové za její skvěle odvedenou práci, vřelý osobní přístup, profesionalitu a její zlaté ručičky. 
Mám velmi náročnou práci a díky její péči mohu ještě vůbec fungovat. Doporučuji jak úžasné masáže, které opravdu pomáhají,
tak konzultace ohledně výživy, které svou jinou formou, než je obvyklý přístup, dokáží člověka přimět začít přemýšlet o tom,
co vlastně konzumuje a změnit tak své špatné návyky. 
Díky moc a přeji mnoho spokojených zákazníků!"

Petr M., Praha 6

"Zuzana is very thorough in her methodology and does not treat it as going through the motions like many places. You will get customized service each time."

Brett Jamieson, Praha

"After the stress induced by the pandemic and working from home, my weight got out of control due to my bad eating habits. Zuzana taught me about nutrition and how to change the habits with a step by step comprehensive approach that worked for me! 

I learnt to eat nutritious food that reduced my hunger while discovering delicious alternatives. Her approach is focused in changing the bad habits, working with the motivation. This approach can be used to other important aspects of your life you wish to redirect. It is not a typical diet where you weight the food you have to eat but by becoming aware of bad patterns and learning to avoid them with helpful tools".

Jorge Hurtado, Praha 10

"Mgr. Zuzanu Beznoskovou jsem navštívila několikrát a vždy jsem odcházela jako znovuzrozená. Zuzka je profesionál, který své práci nejen rozumí, ale dělá ji s radostí. Věta z webu, že masáž začíná ulehnutím na lůžko, není jenom marketing, ale realita. Masáž je velmi kvalitní a příjemná, přestože se Zuzka snaží srovnat části těla do správných pozici."

M. Macounová, Praha 3

"Pani Beznosková je veľmi príjemná žena a vie čo robí. Mám zatiaľ 2 návštevy za sebou a som naozaj veľmi spokojná a určite sa budem ku nej vracať. Masáž prispôsobí vašim potrebám, problémom. Môžem len odporučiť a dala by som aj 10 hviezdičiek, keby sa dalo."

V. Chromcová, Praha 3

"Ráda bych poskytla reference na paní Zuzanu, jejichž služeb v oblasti regeneračních masáží a výživového poradenství užívám už 2 roky. Celostní přístup, ochota věci vysvětlit a poradit nad rámec očekávané služby, profesionalita, zkušenost, přizpůsobení se prahu bolestivosti. Terapie paní Zuzany zabírají, pomáhají, nicméně celý balíček je doplněn milým, lidským přístupem a ochotou."

Libuše P., Praha 8

"Mám potíže s pohybovým ústrojím. Obvodní lékař mě poslal na masáže jak na polikliniku tak do renomovaného rehabilitačního střediska
- z
15ti minutové "masáže" byl výsledek nulový. 
U paní Mgr. Beznoskové jsem teprve zjistil, jak má masáž vypadat. 
Po první masáži jsem už cítil uvolnění a další návštěvy to potvrdily, moje potíže pomalu ustupovaly. 
Návštěvu doporučuji každému, kdo má potíže s pohybovým ústrojím."

Ivan Smolík, Praha 8

"Zuzanka je úžasná a milá. Zbožňuji její šikovné ručičky. Všem vřele doporučuji!"

Helena M., Praha 6

"For anyone to whom it may concern! After visiting regularly the massage sessions performed by Ms Zuzana Beznoskova, the miracle has started to happen! Not only my body started to benefit from her professional performance, but my soul has also begun to recharge the vitality and the feeling of easiness I have slowly started to loose, thanks to my growing age and intensive work addiction. 
I dearly recommend you to visit the place and find it for yourself!!"

M.A. Snežana Lužiač, Praha 3

"Vysoká profesionalita, empatie, střídání metod a technik. Každá návštěva je jiná! Dlouho jsem hledala něco podobného. 
Balzám pro tělo i duši. Doporučuji!"

Miroslava M., Dobřichovice

"Susana has a beautiful gift in her handsfor me her sessions is my gateway into balance and wellbeing in this fast paced life we are living in. Highly recommended for all ages! So she's the best in town for real regeneration session with her endless pure positive energy. 
She speaks Czech, English and Spanish!"

Yazan Qandah, Hostavice

"Hledáte-li terapeutku, která bude mít opravdový zájem pomoci Vašemu bolavému pohybovému aparátu, hledáte-li profesionalitu
a zároveň i empatii - jste na správném místě.  Vřele doporučuji!"

M. Součková, Ml. Boleslav

"K paní magistře chodím rok. Návštěva je pro mě vždycky svátek. Krásné prostředí, vůně masážních olejů a hlavně péče paní magistry jsou oázou klidu a pohody. Mám velké problémy se zády. Paní magistra vždy hned pozná, co moje tělo potřebuje. Po hodině odcházím uvolněná, napravená a relaxovanáJsou to moje "malé lázně " v PrazeMohu všem doporučit!"

Karina R., Praha 5

"Příjemné prostředí, profesionální přístup. Paní Zuzanka je člověk na správném místě. Díky jejím zkušenostem umí různými technikami pomoci od mnoha problémů. Moc ráda se vracím a každá návštěva je pro mě potěšením a velkým relaxem na "dobití baterek"."

B. Pavlíková, Pitkovice

"Kvůli bolestem zad docházím k Mgr. Beznoskové na masáže a zdravotní cvičení již téměř rok.
Díky odborné péči majitelky mé chronické problémy a bolesti zad výrazně zeslábly
Velmi také navíc oceňuji osobní přístup a přátelskou atmosféru, díky čemuž se zde necítím jako "jeden z mnoha". 
S klidným svědomím doporučuji."

Radek K., Praha 9

"Regenerační masáž, kterou jsem si u Mgr. Beznoskové dopřála, byla nejen velmi příjemná, ale i zaměřená na problematické partie a zázračně odstranila všechny bloky a bolístky. Cítila jsem se jak znovu narozená, doporučuji všem, co chtějí udělat něco pro své tělo a zároveň si odpočinout."

N. Habrichová, Praha 5

"Během rehabilitací hrazených pojišťovnou a zaměřených na bolesti související s ploténkami (které neměly viditelný účinek), 
jsem dostal kontakt na terapeutku Mgr. Beznoskovou, jejíž služby jsem začal od konce roku 2019 využívat. Dlouhodobý účinek jejích regeneračních technik a masáží spojených s doporučením cviků pro domácí rehabilitaci přispěl výrazně ke zlepšení mého zdravotního stavu. Proto jsem zůstal jejím klientem i po přechodu na nynější pracoviště. Zkušenou a velmi příjemnou terapeutku Mgr. Beznoskovou vřele doporučuji každému. Zvláště bych doporučoval rovnou využít nabídku 90min terapií. 
Velmi výhodný je i systém objednávání pomocí internetu. "

Zdeněk K., Praha 8

"Zuzanu jsem objevil úplnou náhodou už více než před rokem. A od té doby jsem jejím pravidelným klientem. Nesáhne na Vás dříve, než zjistí, v jakém stavu se Vaše tělo nachází. A pak perfektně volí způsob terapie, který Vám nejvíc prospěje. Vždycky odcházím absolutně spokojenať už mé tělo potřebovalo jen lehkou relaxační masáž nebo např. baňkování. Už teď se těším na další seanci. Zuzku rozhodně můžu vřele doporučit."

Luboš R., Hostavice

"Navštěvuji masáže u Mgr. Beznoskové již delší dobu a problémy, se kterými jsem přišel jsou pryč. Velice profesionální přístup. 
Mohu jen doporučit!"

Daniel H., Praha 3