Hubnutí a správné načasování

01.05.2022

Chcete hubnout? Jo. Poradců, terapeutů a kurzů je spousta - stačí si jen vybrat. Ale co když na to prostě není ten správný čas?

Kurz hubnutí si lze představit jako nový koníček - řekněme, že si pořídíte štěně. Mít doma psa je docela pěkný koníček. Jenže to vyžaduje čas, energii a pozornost. A co si budeme povídat, to štěně si o všechno řekne. A tak ráno v 6h se psem na vodítku valíte do parku ať jsou hromy blesky anebo slunce na obloze. A Vám se honí hlavou - stálo to za to? Byl tento nový element v mém životě správně načasován? 

Všechno má svůj čas. Dokonce i kurz hubnutí. Položte si otázky:

> Chci vůbec hubnout? 

> Proč to chci?

> A skutečně chci hubnout já? ...nebo o tom jen mluví Váš přítel, kámoška či holky v práci? 

> Je to pro mně tak důležité a palčivé, že jsem ochotná podřídit svůj dosavadní režim novému koníčku?

Odpověděli jste 3x ANO -> jděte do toho a neváhejte! Teď je ten pravý čas, což znamená, že snaha přinese výsledky. Najděte si svého průvodce světem výživy a jděte do toho po hlavě, protože není na co čekat. Nebo byste raději byste online kurz? Mrněte na Jak na zdravé hubnutí!

Váháte? Znovu popřemýšlejte nad výše zmíněnými otázkami. Jestli změna životního stylu není v současné době Vaší prioritou, počkejte ještě. To že hubne celý svět, není důvodem k tomu, abyste ho následovali, když to nyní máte jinak.

A jestli si nejste jistí zda tak či onak - ozvěte se mi, třeba na něco přijdeme společně.