Hubnutí a správné načasování

01.05.2022

Chcete hubnout? Jo. Poradců, terapeutů a kurzů je spousta - stačí si jen vybrat. Ale co když na to prostě není ten správný čas?

Kurz hubnutí si lze představit jako nový koníček - řekněme, že si pořídíte štěně. Mít doma psa je docela pěkný koníček. Jenže to vyžaduje čas, energii a pozornost. A co si budeme povídat, to štěně si o všechno řekne. A tak ráno v 6h se psem na vodítku valíte do parku ať jsou hromy blesky anebo slunce na obloze. A Vám se honí hlavou - stálo to za to? Byl tento nový element v mém životě správně načasován? 

Všechno má svůj čas. Dokonce i kurz hubnutí. Položte si otázky:

  • Chci vůbec hubnout? 
  • Proč to chci?
  • A skutečně chci hubnout já? ...nebo o tom jen mluví Váš přítel, kámoška či holky v práci? 
  • Je to pro mně tak důležité a palčivé, že jsem ochotná podřídit svůj dosavadní režim novému koníčku?

Odpověděli jste na vše ANO -> jděte do toho a neváhejte! Teď je ten pravý čas, což znamená, že snaha přinese výsledky. Najděte si svého průvodce světem výživy a jděte do toho po hlavě, protože není na co čekat. 

Nebo byste se tomu raději věnovala sama v klidu svého pokoje a hlavně kdykoli Vám to bude vyhovovat? Pak je tu Online kurz  Jak na zdravé hubnutí!

Váháte? Znovu popřemýšlejte nad výše zmíněnými otázkami. Jestli změna životního stylu není v současné době Vaší prioritou, počkejte ještě. To že hubne celý svět, není důvodem k tomu, abyste ho následovali, když to nyní máte jinak.

A jestli si nejste jistí zda tak či onak - ozvěte se mi, třeba na něco přijdeme společně.